Zaregistrujte Sa Zadarmo v TGM Paneli Slovensko a zarobte si každouštúdiou ktorú dokončíte.

Chceli by ste mať vplyv na globálny trh a zarobiť si vďaka zúčastňovaniu sa v štúdiách?

Zadarmo sa zaregistrujte a zarobte si vďaka zúčastňovaniu sa na štúdiách online a na mobile!

My, TGM Panel, sa uistíme že spoločnosti ktorým záleží na vašej spokojnosti budú naozaj počuť váš názor. Pravidelne sa zúčastňujte na našich štúdiách, zoznámte sa so spoločnosťami, a zarobte si hotovosť, a to všetko z pohodlia vášho domova alebo kancelárie.

Naše štúdie sú zábavné a ľahko vyplniteľné a okrem iného vám pomôžu vyvinúť sa ako zákazník. Všetko čo potrebujete na účasť je len zariadenie a prístup na internet!

Prečo by sme mali spolupracovať?

Už sa vám stalo, že ste boli sklamaní z toho aké niektoré produkty boli v skutočnosti? Zlepšite ich zdieľaním vášho názoru a začnite zarábať už dnes!

Štúdie môžu byť vyplnené prostredníctvom rôznych zariadení. Prístup k nášmu online a mobilnému panelu sú len na klik ďaleko.

PLATENÉ ŠTÚDIUM CEZ MOBIL

Vypĺňanie našich štúdií je ľahký a rýchly spôsob ako si zarobiť. Zarobte až 2.60 EUR za každú štúdiu ktorú vyplníte.

VAŠE DÁTA SÚ V BEZPEČÍ

Náš tím bol špeciálne vytrénovaný aby zamedzili predaniu vašich dát do nesprávnych rúk. Takisto sa uistíme, že vaše odpovede budú celkom anonymné.

REGISTRÁCIA JE ZDARMA!

Toto nie je nijaká finta! Pridanie sa do našej globálnej komunity je úplne zdarma. Zaregistrujte sa už teraz a začnite zarábať

BEZ OBMEDZENÍ

Naše štúdie môžete vyplniť z akéhokoľvek zariadenia: smartfóny, laptopy, alebo tablety. Jedinou podmienkou, aby ste mohli začať zarábať na našich platených štúdiách, je mať prístup k internetu.

ZÍSKANIE VAŠEJ ODMENY JE ĽAHKÉ

Získajte Platbu Prostredníctvom paypal.com hneď ako dosiahnete vašom účte hodnotu 10 EUR.

PODEĽTE SA O VÁŠ NÁZOR

Zúčastnite sa ovplyvňovania kvality služieb a produktov od top globálnych značiek, a podeľte sa s nami o váš názor!

Spolupracujme a spolu stvoríme skvelé veci!

Najväčšie svetové značky chcú aby sme zistili čo by ste vy, zákazníci, chceli zmeniť ohľadom súčasných produktov a služieb a aké novinky očakávate. Účastnením sa v našich platených štúdiách vám nielen pomôže viac sa vyvinúť ako zákazník, ale takisto vám dá možnosť zúčastniť sa v zlepšovaní globálneho trhu. S vašou účasťou a našimi kontaktmi s globálnymi značkami vo viac než 100 krajinách, môžeme spolu prispieť k vytvoreniu lepších produktov a lepších služieb. Podeľte sa s nami o váš názor a my sa uistíme, že budete počutí.

Naozaj nám záleží na vašom súkromí

 • Vaše dáta sú chránené všetkými možnými spôsobmi
 • Z príjmu emailov sa môžete kedykoľvek odhlásiť
 • You may delete your account anytime you want
 • Riadime sa podľa pravidiel Ochrany Dát (GDPR) a ESOMAR

Prečo má význam zúčastniť sa na platených prieskumoch?

Platené online prieskumy sú na jednej strane určené na zhromažďovanie informácií, myšlienok a názorov potenciálneho zákazníka, na druhej strane je ich úlohou umožniť jednoduchý a rýchly zisk prostredníctvom internetu.

Prieskumy vám však poskytnú okrem zárobku oveľa viac:

 • Nemáte žiadne časové obmedzenie, čo Vám umožní ľahko plánovať Váš čas.
 • Nepotrebujete žiadne skúsenosti. Zúčastniť sa online prieskumov môžete bez špeciálnej kvalifikácie alebo kurzov.
 • Prieskumy sa robia v dostatočne rozmanitých oblastiach, takže určite nájdete ten, ktorý zodpovedá Vašim individuálnym záujmom a preferenciám.
 • Odpovedať na platené prieskumy nie je ťažké, zvyčajne to netrvá dlhšie ako niekoľko minút. Otázky sú jednoduché.
 • Aj keď ste už zaregistrovaní na jednom z výskumných panelov, ktoré ponúkajú platené prieskumy, môžete sa zaregistrovať aj na ďalšom. Je to veľmi dobrý nápad, pretože zvyšuje Váš príjem z prieskumov.
 • Prieskumy sa často pýtajú na služby a produkty, ktoré ešte nie sú na miestnom trhu. Dáva to príležitosť dozvedieť sa viac o novinkách.
 • Názor vyjadrený prostredníctvom prieskumu má reálny vplyv na zlepšenie produktov a služieb danej spoločnosti. Je to jeden z dôvodov na vytvorenie prieskumu. Zarábanie na prieskumoch nám ponúka nielen príjem, ale aj skutočnú spokojnosť.
Tieto dôvody by mali stačiť viac než dosť, aby ste sa ešte dnes zaregistrovali na tgmpanel.sk !

Najlepšie platené online prieskumy na TGM Slovakia. Robte prieskumy za peniaze online. Pripojte sa ešte dnes a získavajte body!

Čo je TGM Panel a ako s jeho pomocou vyplňovať online a mobilné prieskumy.

Stránka TGM Panel bola vytvorená pre všetkých ľudí, ktorí:

 • Hľadajú alternatívny zdroj príjmov v pohodlí svojho domova
 • Sú trpezliví a flexibilní
 • Radi sa podeliť svojimi názormi s ostatnými
 • Chcú mať vplyv na produkty a služby dostupné na trhu
 • Vedia oceniť jednoduchosť a komfortnosť otázok položených v online prieskumoch
 • Trávia veľa času pri počítači alebo smartfóne
 • Hľadajú jednoduché a zaujímavé spôsoby, ako zarábať peniaze
 • Očakávajú stabilné portály na zarábanie, ktoré naozaj vyplácajú odmeny
 • Sú na dovolenke a chcú získať nejaké dodatočné peniaze
 • Radi by lepšie využili čas strávený v špičke na ceste do práce, školy alebo na stretnutie
 • Často používajú internet cez smartfóny
 • Vedia, čo chcú a sú otvorené novým výzvam
 • Sú nerozhodnutí a chceli by mať možnosť výberu
 • Hľadajú bezpečný zisk bez vlastného finančného príspevku
 • Cenia svoj čas strávený na online alebo mobilný prieskum.
 • Sú online
 • Majú radi slobodu

Ak máte pocit, že aspoň jedna z týchto kategórií je presne o Vás, TGM Panel je pre Vás. Neváhajte a začnite naše prieskumy dnes! Začni teraz!

Pridajte sa k TGM Panel Slovakia a dostávajte online platené prieskumy. Nečakajte a začnite zarábať peniaze online!

Ako ľahko zarábať peniaze na internete?

Keď sa dostanete na našu stránku s prieskumami, môžete začať zarábať peniaze ihneď.

Ako začať?

Prvý krok - registrácia na našej webovej stránke. Vyplňte základné informácie, najmä Vašu e-mailovú adresu, dátum narodenia a pohlavie. Nezabúdajte, že uvedené informácie musia byť pravdivé - to zabezpečí jednoduchý tok informácií a zarobených peňazí. Môžete sa zaregistrovať na webovej stránke panelu tgmpanel.sk alebo na portáli respondenta portal.tgmpanel.com

Uľahčujeme zarábanie peňazí online. Prihláste sa do TGM Panel Slovakia ešte dnes a vyplňte prieskumy verejnej mienky, aby ste zarobili peniaze.

Prieskumy na zarábanie peňazí? Ako sa pridať? Ako zarobiť peniaze online na Slovensku?

Druhý krokD – potvrdenie Vašej identity a registrácie na webových stránkach. Na potvrdenie zadaných údajov musíte kliknúť na odkaz, ktorý Vám bude odoslaný na e-mail. Ak nemôžete nájsť aktivačný e-mail, nezabudnite skontrolovať zložky Reklama a Spam.

Ak chcete zabezpečiť, aby sa naše e-maily dostali do zložky Doručená pošta, a nie do spamu, pridajte prosím do Vášho zoznamu kontaktov alebo do adresára.

Tretí krok vyžaduje niekoľko minút Vášho času na vyplnenie profilu. Vďaka tomu Vám pridelia vhodné prieskumy, aby ste nestrácali zbytočne čas na neefektívny výskum. Vyplnenie profilu Vám okrem iného prinesie body (každý bod si neskôr vymeníte za peniaze). Svoj profil môžete aktualizovať každých 6 mesiacov.

Štvrtý krok – počkajte na prieskum. Keď sa objaví prieskum zodpovedajúci vášmu profilu, dostanete upozornenie na e-mail. Takže nikdy nezmeškáte možnosť zvýšiť svoj zostatok na našom online paneli. Je to dôležité kvôli tomu, že prieskumy po niekoľkých dňoch (a niekedy aj niekoľkých hodinách) budú už neaktívne.

Pamätajte si, že neinformujeme o úplne všetkých prieskumoch a niektoré upozornenia sa môžu stratiť v oceáne inej korešpondencie, takže dobrým zvykom bude denne, napríklad, pri rannej káve, prihlásiť sa na https://portal.tgmpanel.com a skontrolovať, či sú tam nové prieskumy na vyplnenie (či, teda, máte možnosť zarobiť nejaké peniaze on-line).

Môžete tiež dostávať upozornenia na nové prieskumy prostredníctvom WhatsApp, Facebook Messenger alebo doplnkov Chrome (prieskumy sa zobrazia rovno v telefóne alebo na bočnej strane obrazovky počítača). Tieto možnosti môžete zapnúť (a rovnako ľahko vypnúť) v nastaveniach Vášho osobného účtu na https://portal.tgmpanel.com.

How to easily earn money on the internet? How to get started?

Piaty krok – vyplnenie prieskumu. Nezabudnite, že nad odpoveďami sa treba zamyslieť a odpovedať úprimne. Pamätajte – Vaša práca s online prieskumami, Váš vklad v marketingový výskum pre rôzne spoločnosti je veľmi dôležitý. Na základe týchto prieskumov sa robia dôležité rozhodnutia, ktoré môžu ovplyvniť aj Váš život. Nemusíte sa obávať úprimne odpovedať, platené on-line prieskumy na našom paneli sú úplne anonymné.

Po dokončení prieskumu môžeme skontrolovať, koľko sme zarobili. Panel TGM ponúka platbu za vyplnený prieskum v EUR a bodoch (1 bod = 1 EUR). Ak sa zistí, že nie ste vhodným kandidátom na daný prieskum, dostanete 0.01 bodov za strávený čas (uzavretý prieskum, naplnená kvóta, iný požadovaný profil respondenta atď.)

Šiesty krok je najkrajší, pretože zahŕňa prijatie platby. Nezabudnite skontrolovať minimálnu povolenú čiastku na prevod. V prípade Panel TGM sa táto čiastka rovná 10 EUR na výplatu v eurách alebo 3 EUR v prípade vyplatenia bodov (niektoré prieskumy, v závislosti od klienta, sú zaplatené v EUR, niektoré v bodoch, ktoré sa neskôr prevedú na eurá).

Stále viac a viac výskumných panelov vrátane TGM Panel používajú PayPal - paypal.com. Neskôr môžeme previesť platbu z účtu PayPal na bežný bankový účet. Po niekoľkých dňoch budú naše peniaze k dispozícii na konečnom účte.

Môžete tiež použiť získanú sumu na dobitie svojho telefónneho účtu (ak taký máte).

Tretia možnosť je použiť darčekové kódy Gcodes - viac informácií nájdete na adrese app.gcodes.com.

Prihláste sa do nášho online panelu. Je to zadarmo!
Zarábajte peniaze za každý úspešne dokončený prieskum!

Sign Up for our TGM online panel. It’s free! Earn money for each survey successfully completed!

Pred prvou platbou musíte potvrdiť svoje telefónne číslo - môžete ho pridať do svojho profilu.

Isn’t that easy?

The time spent on your way to work, school, a meeting or on a coffee break, will be enough to earn cash and easily and enjoyably earn money via surveys online. Few minutes a day spent on taking surveys will raise our account balance.

But how to find best survey sites in Slovakia?

The surveys popping-up during surfing the net aren’t what we are looking for. They are free, and they will bring us nothing but wasted time - even if they offer for example PayPal or gift cards.

To earn on taking surveys, we need to find a trustworthy research panel, which will guarantee us a payment for a survey we took. Recently there have been many of such portals on-line. Which one should I choose?

Mali by ste samozrejme siahnuť po tom, ktorý sa ľahko používa, je čitateľný a čo je najdôležitejšie, platí. Lajknite TGM Panell! Odporúčame vám zaregistrovať sa a začať zarábať peniaze.

Zarábajte peniaze online prieskumami!

Čo je to výskum trhu, na čo potrebujeme výskumy a prieskumy?

Výskum trhu spočíva v zbere a interpretácii údajov. Umožňuje stanoviť základné trhové prvky vrátane cien tovarov a služieb, dopyt po nich a ich ponuku, ako aj názor a spôsob správania sa spotrebiteľov. Výskum trhu tiež umožňuje definovať stratégiu konkurencieschopnosti. V súčasnosti závisí úspech podniku od analýzy, ktorá uľahčuje správne rozhodovanie v podnikaní. Znalosti o požiadavkách trhu a správne uplatňované marketingové stratégie umožňujú vznik nových služieb a produktov.
Výskum trhu spočíva v zbere a interpretácii údajov.

Kľúčovým prvkom zhromažďovania údajov, ktoré dávajú prevahu nad konkurenciou, je výskum trhu. .

Takýto výskum sa odporúča v situácií so zvýšeným rizikom, keď má dôjsť k dôležitým rozhodnutiam o podnikaní. Medzi takéto situácie patria najmä:

 • Vznik konkurencie, o ktorú je medzi zákazníkmi veľký záujem.
 • Plánovaná expanzia na nové trhy.
 • Transformácia z trhu predávajúceho na trh kupujúceho.
 • Zmeny v hospodárskej politike daného štátu.
 • Neustále zmeny požiadaviek zákazníkov a zníženie ich potrieb.

Hlavným dôvodom výskumu pre podniky poskytujúce služby a produkty je zvýšiť dopyt po ponúkaných produktoch.Nižšie uvedené faktory sú známe ako užitočné pri získavaní čo najväčšieho počtu zákazníkov:

 • Testovací výskum
 • Výskum cien
 • Výskum značky
 • Produktový výskum
 • Výskum spokojnosti zákazníkov
 • Výskum domácností

Existuje veľa faktorov, ktoré ovplyvňujú výber výskumnej metódy, ako napríklad čas, ktorý máme na zhromažďovanie údajov, veľkosť výskumnej oblasti, finančné výdavky a cieľ výskumu.

Prieskum je jednou z najpopulárnejších výskumných techník. Vďaka jednoduchosti zberu údajov a analýzy sa stal základným nástrojom marketingového výskumu.

Rozlišujeme niekoľko typov prieskumov, ktoré uľahčujú výber správnej techniky na skúmanie problému a aspektov dôležitých pre zákazníka.

V súčasnosti používané metódy prieskumu zahŕňajú:

 • Telefonický,
 • Cez mail,
 • Cez tlač,
 • Priamy kontakt,
 • Cez rádio a TV,
 • Komerčný,
 • Cez počítač,
 • Auditórium,
 • rozdávanie dotazníka;

V ére Internetu sú najdostupnejšími a najlacnejšími spôsobmi zhromažďovania údajov online a mobilný prieskum .Takýto výskum má relatívne vysoký rozsah s nízkymi finančnými nákladmi. Online prieskumné otázky sú jednoduché a odpovede na nich nie sú pre účastníkov ťažké.

Anonymita prieskumu zaručuje dôveryhodnosť danej odpovede, ktorá koreluje s účinnosťou vykonaného výskumu

Zarábajte peniaze online prieskumami!

TGM Panel Slovensko podlieha globálnemu dodávateľovi prieskumu trhu - TGM Výskum FZE. My všetci žijeme v digitálnom svete. Objavme ho teda aj z pohľadu prieskumu trhu. Pridajte sa k nám a spolu sa vydajme na túto mobilnú cestu.

KONTAKTUJTE NÁS